הצוות שלנו

נאור אלמוג

בעלים

נאור אלמוג מנהל מתחם ובעלים מאמן ראשי ומדריך ילדים נאור אלמוג בן 24 מאמן כושר בעלים של רשת מתחמי נינג’ה נגב והחזון שלי לפתח חוסן אצל כמה שיותר ילדים דרך הנינג’ה 

רז איפרגן

מנהל מתחם נינג׳ה נגב מיתר

-מאמן כושר בסביבות 6 שנים , ספורטתרפיסט ומתמחמה בטיפולי פציעות ספורט , מתאמן כל החיים ובשנתיים האחרונות בדגש על נינג׳ה מפתח את היכולות של העצמה וחוסן של הילדים בדרכם להיות נינגות

קובי בן נון

מנהל מתחם

קודם כל אבא לשישה ילדים משוגעים ומדהימים, מאמן, מחנך ומפקד. משתדל לחנך ילדים ונוער תוך שימוש במגוון כלים לתת הכי הרבה מעצמם ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמם.

לידור אלבז

מאמן ראשי

הגעתי לתחום הנינג׳ה מתוך רצון לקדם ילדים ונוער למנהיגות וערכים בחיים שלהם, על ידי שיטות לפיתוח החוסן המנטאלי בשילוב של הנינג׳ה. כדי ליצר אצלם שגרת חיים יוצאת דופן. כי אני מאמין שלהיות נינג׳ה זה לא רק במסלול אלה החיים עצמם, בכל תחום בחיים צריך לדעת איך להיות נינג׳ה ולהתמודד עם אתגרי החיים.

ניר

מדריך

כמה מילים לגביי הנינג׳ה תחום מאתגר שלא הגעתי ממנו שואף לדעת ולהתנסות יותר כמובן הייתי בנינג׳ה ישראל שתי עונות אחת מהם הגעתי כמעט לגמר..

מתן כשדאי

מנהל מתחם שדות נגב

אוהב את התהליכים המיוחדים שעוברים הילדים אצלנו, העבודה הזאת גורמת לי לסיפוק רב ואושר לראות כמה חינוך בגיל הזה כבר מניב תוצאות גם תוצאות בזמן הקצר וגם לטווח הארוך..

רוצים שיעור נסיון בחינם?
השאירו פרטים

×